СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ПОЛІТЕХНІКІВ

НовиниКоментарі Вимкнено до СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ПОЛІТЕХНІКІВ

Хмельницький – місто спортивне. Наші земляки впевнено перемагають на різноманітних змаганнях всеукраїнського рівня. І чи не в кожній команді переможців є представники місцевого політехнічного коледжу!!!.
Серед хмельничан, що успішно виступили на чемпіонаті України з джиу-джитсу – випускник  відділення інженерної механіки ХПК 2016 року Олександр Хмелюк і його тренер Ростислав Рибак – випускник відділення комп’ютерної інженерії.

Студент 4 курсу (гр.КІ-171) Нікіта Бузінський, (писали на сайті коледжу http://hpk.edu.ua/…/12544-sportyvna-gordist-ukrayiny-studen…) знову серед кращих на чемпіонаті України з традиційного карате.https://www.0382.ua/…/hmelnicani-zdobuli-35-medalej-na-cemp…

І звісно, вже традиційно, політехніки здобувають призові місця на змаганнях із Кіокушинкай карате, адже керівником фізичного виховання у ХПК працює «Майстер спорту України» з кіокушинкай карате, «Заслужений тренер України», неодноразовий чемпіон України, призер міжнародних змагань, засновник та постійний голова Хмельницької обласної федерації кіокушинкай карате Іван Іванович Шимків. Цьогоріч, на відкритому кубку Львова з Кіокушинкай карате двоє хмельницьких політехніків зайняли ІІІ місця –  Алілов Віктор (гр.МГ-201) та Романовський Ілля (гр.МГ – 191).

Вітаємо наших спортсменів та тренерів! Бажаємо подальших успіхів на всеукраїнській  і міжнародній аренах!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж