НовиниКоментарі Вимкнено до Бажаємо перемоги нашому випускнику Олександру Горшечніку в бою за титул Чемпіона світу за версією WWFC
Підводячи підсумки своєї 55-літньої славної історії хмельницькі політехніки з гордістю говорять і про когорту видатних спортсменів, що у різні часи навчались у ХПК.
Сьогодні вся політехнічна родина і кожен хмельничанин вболіває за нашого випускника 2016 року Олександра Горшечніка, котрий претендує на титул Чемпіона світу за версією WWFC. Поєдинок відбудеться 18 жовтня у Львові в найбільшому клубі західної України Malevich Night Club .
Навчаючись на відділенні комп’ютерних систем та мереж талановитий хлопець завжди знаходив час і для активних занять спортом. Світлина з фотоархіву ХПК нагадує часи, коли Сашко (другий зліва) був гордістю свого відділення, виводячи його у лідери серед політехніків. Нині він підкорює найвищі вершини у World Warriors Fighting Championship (WWFC), виводячи у лідери Україну!
Що ж, вже сьогодні до когорти славних політехніків вписуємо ще одне ім’я та тримаємо кулаки 18 жовтня…
Удачі в бою, Олександре!