Патріотичні заходи політехніків під загальною назвою “Я ПОВАЖАЮ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ”

НовиниКоментарі Вимкнено до Патріотичні заходи політехніків під загальною назвою “Я ПОВАЖАЮ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ”

Повага до захисників України , виховання патріотизму, мужності та громадянського обов’язку є наріжним каменем у виховній роботі Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки. Тож напередодні свята в навчальному закладі проведено цикл патріотичних заходів під загальною назвою « Я поважаю захисників України».

Студенти підготували вітальні листівки та написали листи нашим захисникам.

Традиційними, в ці жовтневі дні, стали зустрічі політехніків із учасниками АТО-ООС та інших воєн. І цьогоріч, три мужні чоловіки, що присвятили себе захисту України, поспілкувались із студентами на патріотичну тематику, розповіли про свій життєвий шлях та поділились думками про мужність, відвагу, громадянський обов’язок.
Викладач предмету «Захист Вітчизни» гвардії майор, кандидат в майстри спорту з кульової стрільби Віктор Кушнір – професійний сапер, що брав участь у розмінуванні території України після Другої світової війни. На рахунку його команди більше 10 тисяч вибухонебезпечних предметів. Він добре розуміє необхідність формування психологічної готовності юнаків до військової служби, важливість щоденних тренувань з військової підготовки, що доводять рухи до автоматизму, глибоке розуміння громадянином своєї ролі та місця в служінні Батьківщині. Тому юні політехніки під його керівництвом тренуються по декілька годин щодня, адже від цього може залежати не лише їх власне життя, а й безпека тих, кого вони будуть захищати.

З великою цікавістю слухали студенти розповідь капітана Олександра Косінського. Це професіонал, що з дитинства мріяв стати фаховим військовим. Він здобув відповідну освіту та проходив службу в полку безпілотних літальних апаратів. Їх основне завдання – аеророзвідка, що дозволяє нашим військовим вчасно та швидко реагувати на ворожі дії агресора. Цю роботу хлопці проводять по всій лінії фронту, включно з Донецьким і Луганським аеропортом. Політехніки, які цікавляться технічними новинками та небайдужі до військової служби, були заінтриговані можливостями, що відкриваються перед ними при зарахуванні на службу до полку спеціальних операцій.

Дуже раді політехніки були новій зустрічі з нашим вихованцем Іваном Лукасишеним. Вступивши на навчання до політехнічного коледжу, Іван сподівався здобути дуже мирну професію у виробничій сфері та на його юність випали буремні часи. Військова служба в Криму під час окупації «зеленими чоловічками», потім участь в АТО на території ОРДЛО – все це загартувало характер юнака. Сьогодні він професійно займається захистом населення України, але тепер уже в складі національної поліції. До слова, наші підрозділи поліції здійснюють постійні ротації до зони проведення ООС, де допомагають місцевим колегам забезпечувати публічний порядок і виконують інші завдання, поставлені керівництвом.Своїм вихованцем дуже пишається завідувач відділення інженерної механіки Олексій Матвєєв.

Гостей коледжу, а також всіх юнаків, що сьогодні лише опановують ази військової служби, привітали директор Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки, доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук та його заступниця з виховної роботи Людмила Багас. На згадку про цю зустріч гостям було презентовано подарунки з символікою ХПК.

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж