НовиниКоментарі Вимкнено до Оголошено конкурс з презентації кращої роботи на тему ” Чому я обрав професію економіста?”
ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ І МЕНЕДЖМЕНТУ: Оголошується «Конкурс на кращу письмову творчу роботу до Дня економіста серед студентів І курсу на тему: «Чому я обрав економічну спеціальність?»
Метою конкурсу є формування громадської позиції молоді та підтримка талановитої дітей, популяризація економічних спеціальностей та активізація самостійної роботи студентів.
Умови конкурсу:
– у Конкурсі беруть участь студенти І курсу відділення економіки та менеджменту;
– конкурсною роботою вважаються есе – невеликий за обсягом прозовий твір, що має довільну композицію і висловлює індивідуальні думки та враження з конкретного приводу чи питання, не претендує на вичерпне і визначальне трактування теми.
Вимоги до написання есе: до 2 сторінок, мова українська, текст має бути набраний шрифтом Times New Roman, 14 кеглем через 1,5 інтервали, верхнє і нижнє поле – 2 см, ліве – 2,5 см, праве –1,5 см.
Обов’язкові елементи есе:
– тема есе – пишеться великими літерами вгорі аркуша;
– відомості про автора (ПІБ, група) – подаються у правому верхньому куті аркуша ;
– викладення матеріалу (вступ, основна частина, висновок);
– аркуші поданої роботи мають бути завізовані авторам (підпис, прізвище ініціали).
Критерії оцінювання конкурсних робіт:
відповідність теми змісту, актуальність і активна громадська позиція, послідовність викладення думок, дотримання стилістичних та граматичних норм, інноваційність, креативність, достовірність інформації, оригінальність бачення та мислення, якість оформлення і т.п.
Нагородження:
– всі учасники конкурсу отримають сертифікати про участь;
– найкращі конкурсні роботи будуть відмічені дипломами відповідного ступеня;
– творчі роботи переможців конкурсу будуть опубліковані на інформаційному сайті коледжу.
Терміни проведення Конкурсу:
– роботи подаються до 09 жовтня 2020 року,
– підведення підсумків – 15 жовтня о 14.00
Чекаємо на Ваші роботи та бажаємо усім успіху!!!!