Вітання з Днем працівників освіти!

НовиниКоментарі Вимкнено до Вітання з Днем працівників освіти!
Напередодні Дня працівників освіти у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ “Львівська політехніка” відбулись онлайн-урочистості з нагоди професійного свята.

Адміністрація навчального закладу, голова профспілкового комітету Олексій Матвєєв, студентські активісти Назар Савчук та Вікторія Петрина привітали всю політехнічну родину, подякували за невтомну працю, високе служіння обраній справі та побажали щоб ця праця була легкою і радісною від щирої любові до студентів та колег, повнилась світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі — бути Педагогом!

Директор Хмельницького політехнічного коледжу НУ “Львівська політехніка”, доктор економічних наук Вадим Володимирович Овчарук, звертаючись до колективу, зазначив, що хмельницькі політехніки вже багато досягли спільною працею. Промовистим підтвердженням цьому є і вступна кампанія, яка вкотре продемонструвала, що ми є лідерами серед закладів фахової передвищої освіти, і високі результати наших вихованців на ДПА/ЗНО, олімпіадах, конкурсах, змаганнях. Ми постійно оновлюємось, розширюємо співпрацю з  німецькими партнерами, бізнесом, крокуємо в ногу з часом і навіть енергію сонця поставили на службу політехнікам. Добра слава про наш навчальний заклад посприяла тому, що ХПК – єдиний із навчальних закладів такого рівня, мав честь зустрічати вельмиповажну делегацію у складі Президента, міністра освіти, урядовців, депутатів та очільників області. Та ми не зупиняємось на досягнутому, адже нам є на кого рівнятись, – зазначив Вадим Володимирович. Національний університет “Львівська політехніка”, структурним підрозділом якого ми є, займає найвищі позиції в українських і світових рейтингах. Він є одним із найкращих вишів країни. І це покладає на нас високий обов’язок невпинного професійного зростання, відповідальності та відданості справі.
Вадим Володимирович подякував всім політехнікам за плідну працю. Найкращі працівники були нагороджені грамотами, подяками та занесенні на Дошку пошани.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж