Онлайн – семінар “Інноваційна діяльність бібліотек закладів освіти та їх роль у формуванні інформаційної культури, творчої активності здобувачів освіти та педагогічного колективу”

НовиниКоментарі Вимкнено до Онлайн – семінар “Інноваційна діяльність бібліотек закладів освіти та їх роль у формуванні інформаційної культури, творчої активності здобувачів освіти та педагогічного колективу”
Бібліотека коледжу взяла участь в онлайн – семінарі “Інноваційна діяльність бібліотек закладів освіти та їх роль у формуванні інформаційної культури, творчої активності здобувачів освіти та педагогічного колективу”.
Організаторами та партнерами заходу виступили: Державна установа «Науково-методичний центр вищої фахової та передвищої освіти», Наукова бібліотека НУБіП України, Наукова бібліотека НаУОА, ВСП «Рівненський коледж НУБіП України», Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека, Сумська міська центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка
У семінарі взяли участь більше 140 завідувачів бібліотек та бібліотекарів закладів фахової передвищої освіти.
Ірина Степанова, методист кабінету соціально-гуманітарної освіти Науково-методичного центру вищої фахової та передвищої освіти привітала усю бібліотечну спільноту з прийдешнім святом – Всеукраїнським днем бібліотек. Вона наголосила: «Ваша професія надзвичайно важлива для нашого суспільства і саме Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань».
Змістовними, повчальними та корисними були виступи учасників заходу.
Наша бібліотека з 2007 року працює за програмою «УФД/БІБЛІОТЕКА», яка має безліч недоліків, тому нас дуже зацікавив інформаційний продукт «АБІС kоha» запроваджений в Острозькій академії.
Дякуємо організаторам за цікавий, змістовний захід.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж