Всеукраїнський день бібліотек

НовиниКоментарі Вимкнено до Всеукраїнський день бібліотек

Коли відлітають лелеки у теплі далекі краї
Святкують День бібліотеки шановні колеги мої:
І скромні, і добрі, і щирі, – відкриті серця для людей
Бажаю вам щастя та миру, і здійснення творчих ідей !!!

Сьогодні, у Всеукраїнський день бібліотек, весь колектив Хмельницького політехнічного коледжу НУ “Львівська політехніка” від усієї душі вітає наших славних бібліотекарів з їх професійним святом !

Бібліотека коледжу є чи не найвідвідуванішим місцем нашого навчального закладу. Цілий день ці двері пропускають постійний потік гінців з кожної групи, що несуть до аудиторій нетлінні книжкові скарби з багатющого фонду бібліотеки. Сотні книг щодня проходять свій шлях до читача та повертаються на бібліотечні полиці. Ще декілька тисяч на початку вересня видаються в режимі абонементу для домашнього користування протягом навчального року. Пришвидшує цей процес повна комп’ютеризація видачі і прийому, переведення каталогів в електронний формат, наповнення власних баз даних.

Бібліотека коледжу – не просто зібрання книг, а й центр спілкування та саморозвитку, цікавих зустрічей, корисного проведення часу. Сюди приходять, щоб взяти книгу, отримати бібліографічні консультації та матеріали для підготовки до занять та виховних годин. Тут можна використати можливості безкоштовного доступу до Інтернет, провести наради, консультації, репетиції, можна пограти в інтелектуальні ігри, що також є у бібліотечному фонді.
Бібліотека коледжу сьогодні є і потужним інформаційним центром, в першу чергу про діяльність нашого навчального закладу. Саме сюди надходять повідомлення про цікаві події і саме тут вони опрацьовуються та оприлюднюються на сторінці у Фейсбук .та сайті коледжу.
Книгозбірня коледжу є місцем масштабних виховних годин за участю відмих людей — письменників, військових, ветеранів, учасників Революції гідності, діячів культури.
І все-таки бібліотека – це не тільки багаті книжкові фонди, масові заходи і нові технології, це, насамперед, люди. Саме завдяки кваліфікованим співробітникам бібліотека ХПК досягла таких високих результатів. Тут працюють освічені й чарівні люди, що, йдучи в ногу з часом, перебувають у постійному русі до ще нескорених вершин професійної досконалості! Сьогодні вони приймають заслужені вітання та слова подяки за свою щоденну працю, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами. Від усієї душі вся політехнічна родина бажає бібліотекарям особистого щастя, добра, процвітання, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, миру і благополуччя!
Величезне спасибі Вам, дорогі друзі! І нехай наша бібліотека і надалі залишається теплим вогнищем культури і наснаги, куди з величезним задоволенням приходитимуть і студенти, і викладачі.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж