Хмельницькі політехніки беруть активну участь у роботі молодіжних громадських організацій міста

НовиниКоментарі Вимкнено до Хмельницькі політехніки беруть активну участь у роботі молодіжних громадських організацій міста
16 вересня 2020 року у сесійній залі Хмельницької міської ради відбулися позачергові Установчі збори Хмельницької Молодіжної ради. Вони ініціювались у зв’язку із потребою доукомплектації складу Молодіжної ради, оскільки значна частина членів ради діючої каденції втратила своє членство у зв’язку із завершенням навчання у закладах освіти, від яких була делегована до складу Молодіжної ради.
Збори також затвердили зміни, внесені до Положення, а саме:
▪зміна назви;
▪збільшення кількісного складу;
▪запровадження терміну «молодіжний депутат»;
▪створення семи профільних комітетів.
Політехніків на позачергових Установчих зборах Хмельницької Молодіжної ради представляли Загородня Анастасія та Бородій Оксана.
Для довідки:
Хмельницька Молодіжна рада є консультативно-дорадчим органом при управлінні молоді та спорту міської ради. Вона активно діє вже чотири роки поспіль та слугує середовищем для консолідації молоді міста. Основними завданнями Молодіжної ради є сприяння участі молоді у процесі розроблення, прийняття актів місцевої ради та її посадових осіб щодо вирішення питань місцевого значення у молодіжній сфері міста. Серед її членів – лідери міського учнівського та студентського самоврядування, представники молодіжних громадських організацій. Молодіжні депутати-це перш за все лідери, яких цікавить саморозвиток та реалізація нових ідей з користю для всієї молоді Хмельницького.
Хмельницька Молодіжна рада це – 51 молодіжний депутат з рівномірним представництвом:
▪ 23 представника від закладів середньої освіти
▪ 12 представників від закладів вищої освіти
▪ 10 представників від закладів фахової передвищої освіти
▪ 6 представників від громадських організацій, що працюють з молоддю.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж