Політехніки стали учасниками квесту організованого співробітниками Музею Проскурівського підпілля

НовиниКоментарі Вимкнено до Політехніки стали учасниками квесту організованого співробітниками Музею Проскурівського підпілля
Все далі і далі від нас події Другої світової війни, та пам’ять про подвиг народу назавжди залишається у пам’яті нащадків. 22вересня, у День партизанської слави, студентська група МЕ-192 Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» разом із своїм куратором Лесею Володимирівною Потапкіною відвідали Музей Проскурівського підпілля. Добре відомо, що партизанська діяльність значно допомогла при визволенні українських земель від окупантів під час радянсько-німецької війни. Підпільники діяли і у нашому місті. Партизанські групи почали створюватися Проскурівською підпільно-партизанською організацією на початку 1943 року. Діяли вони по всій області.
Співробітники музею розповіли студентам історію музею та продемонстрували відеоролики про німецько-радянську війну, зокрема про діяльність Проскурівських підпільників і партизанів. Знайомство з музеєм продовжилось надзвичано цікавим, пізнавальним та динамічним квестом «Партизанська розвідка». За легендою учасники мали дізнатися координати зустрічі райхскомісара Еріха Коха з проскурівськими масонами, які хотіли повідомити нацисту важливі відомості про плани Сталіна. Кох передав таємничий вантаж з Бухенвальда, який і повинні були знайти юні партизани. Студенти успішно віднайшли нацистський вантаж з Бухенвальда та подали розвіддані про плани гітлерівців керівництву Проскурівських підпільників. А також у ході квесту учасники познайомилися з музейними експонатами та їх історією.
Адміністрація Хмельницького політехнічного коледжу НУ “Львівська політехніка” дякує співробітникам Музею Проскурівського підпілля за тісну співпрацю у виховній роботі навчального закладу, збереження пам’яті про подвиг нашого народу, організацію цікавих пізнавальних заходів, що спонукають молодь до глибшого вивчення історії рідного краю.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж