Вчимось навчати та виховувати в умовах помаранчевої зони

НовиниКоментарі Вимкнено до Вчимось навчати та виховувати в умовах помаранчевої зони
Немає нічого важливішого, ніж життя і здоров’я людини. У Хмельницькому політехнічному коледжі НУ “Львівська політехніка” дотримуються рекомендацій щодо організації навчання в помаранчевій зоні. Це передбачає: моніторинг температури на входах, масковий режим в коридорах, змішане навчання, в тому числі навчання на свіжому повітрі, в аудиторії працює не більше 20 студентів, наявність дезинфікуючих засобів в кожному кабінеті, провітрювання на перервах, миття рук, прибирання аудиторій здійснюється дезинфікуючими розчинами, моніторинг здоров’я дітей кожним викладачем і куратором, на кожній парі викладачі нагадують студентам про заходи безпеки і збереження здоров’я, здорове харчування, ідеальний порядок і чистота в гуртожитку.
БЕРЕЖІМО ОДИН ОДНОГО! МИ ВСІ ЗАЛЕЖИМО СТАНОМ ЗДОРОВ’Я ОДИН ВІД ОДНОГО!