Із святом Державного Прапора! Із святом Незалежності, дорогі українці!

НовиниКоментарі Вимкнено до Із святом Державного Прапора! Із святом Незалежності, дорогі українці!

Дорогі політехніки, просвітяни, друзі!

Два дні нашого державотворення сповнюють серця українців особливою радістю і гордістю за те, що Україна як держава 29 літ тому виборола своє місце «у народів вольних колі».

Два великих дні нашої сучасної історії ― День Державного Прапора України і День Незалежності України ― вистражданих, відвойованих не одним поколінням українців.  Два крила― сонце і небо, барви нашого стяга були з усіма у цій нерівній борні з ворогом.

Піднятий над нашими головами стяг не дає донині спокою зажерливим сусідам з північного напрямку, які й далі бачать Україну-Русь з її славною історією, унікальною культурою, талановитим народом, природними багатствами у складі імперії, бо без України, вона ― недоімперія.

Хай же у ці величні дні перед нашим духовним зором проходять віки і ті, хто був її основою і приніс життя Україні: мазепинці, січові стрільці, петлюрівці, упівці, холодноярівці, повстанці Кенгіру. Носімо вдячність у серцях до політв’язнів і дисидентів, усіх, хто безстрашно боровся за цю державу, безпосередніх наших навчителів і героїв: Левка Лук’яненка, братів Михайла і Богдана Горинів, Ірини та Ігоря Калинців, Івана Світличного, В’ячеслава Чорновола, Василя Стуса і багатьох-багатьох інших, і «несть їм числа».

Суперечливе життя, вічний біль, але водночас невимовна радість ― бачити над нами це синьо-жовте священне полотнище і носити в серці впевненість, що це наша країна, наше священна земля, за яку боролись кращі сини нашого народу, і яку ми мусимо відстояти.

Із святом Державного Прапора! Із святом Незалежності, дорогі українці! Слава Україні!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж