ФЛЕШМОБ СТУДЕНТІВ, БАТЬКІВ І ВИКЛАДАЧІВ КОЛЕДЖУ “ОДЯГНИ ВИШИВАНКУ ВДОМА”

НовиниКоментарі Вимкнено до ФЛЕШМОБ СТУДЕНТІВ, БАТЬКІВ І ВИКЛАДАЧІВ КОЛЕДЖУ “ОДЯГНИ ВИШИВАНКУ ВДОМА”

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2020 – ДЕНЬ РОДОВОДУ, СВЯТО НАШОЇ ВЕЛИКОЇ ПОЛІТЕХНІЧНОЇ СІМ’Ї! Одягнувши вишиванки, своєрідний унікальний код українського народу з зашифрованими в кольорах і символах оберегами, політехніки гордо несуть славу минулих поколінь і творять нову величну історію нашої держави.
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – 2020 у політехнічному знову став велелюдним. 21 травня упродовж всього дня тривав онлайн-марафон СТУДЕНТІВ, БАТЬКІВ І ВИКЛАДАЧІВ КОЛЕДЖУ “ОДЯГНИ ВИШИВАНКУ ВДОМА”. Навчальний процес у коледжі відбувається дистанційно, але свято вишиванки об’єднало родину політехніків.
Найяскравіші фото та відеокадри цього барвистого дійства зібрані в невеличкій відеороботі. Фільм передає неймовірну атмосферу свята, що відбулось попри холодну погоду та карантин. Робочий день був насичений дистанційними лекціями та семінарами, інтерактивними груповими та індивідуальними консультаціями, обговореннями, опитуваннями, тестуваннями тощо. Та попри все, для нас – це свято особливе, оскільки поруч були наші найрідніші: батьки, діти, брати і сестри, а подекуди й великі дружні родини.

ХМЕЛЬНИЦЬКІ ПОЛІТЕХНІКИ ВІТАЮТЬ ВСІХ УКРАЇНЦІВ ІЗ ДНЕМ ВИШИВАНКИ ! НЕХАЙ УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ВИШИВАНКА ОБЕРІГАЄ РОДИНУ ТА ДАРУЄ ВСІМ ЗДОРОВ’Я!

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж