Першокурсниця Ганна Ніколенко отримала відзнаку на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

НовиниКоментарі Вимкнено до Першокурсниця Ганна Ніколенко отримала відзнаку на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

За підсумками Всеукраїнського конкурсу наукових робіт “УКРАІНА У СУЧАСНОМУ ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ: ПОГЛЯД МОЛОДІ” студентка політехніки, першокурсниця Ганна Ніколенко отримала відзнаку Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації за наукову роботу “Волонтерський рух допомоги українським військовим(2014 – дотепер). Конкурс проводиться щорічно з метою відзначення Дня науки на базі Хмельницького інституту МАУП.

  Переглянути

 

НІКОЛЕНКО ГАННА, студентка групи МЕ- 192, куратор Потапкіна Леся Володимирівна, завідувач відділенням Шулякова Оксана Василівна

Наукова робота студентки підтвердила не лише якісний методологічний рівень дослідження, але й високий рівень гуманітарної освіти в коледжі, постійну цілеспрямовану роботу з патріотичного виховання та волонтерського руху. Ганна приїхала до нашого міста з прифронтового Маріуполя, мешканці якого на собі відчувають болючі наслідки сучасної російської агресії на території України. Опинившись в середовищі хмельницьких політехніків, де волонтерство є одним із пріоритетнних напрямків виховної роботи, неодноразово проводились акції на допомогу фронту, дівчина знайшла однодумців. Досвідчений педагог Оксана Леонідівна Ковальчук, що стала її науковим керівником, допомогла юній дослідниці здійснити багатоаспектний аналіз волонтерського руху в Украіні під час війни, з’ясувати стан, перешкоди та перспективи його розвитку. Безпосередньому викладу аналітичного матеріалу передують розлогий екскурс в історію становлення і формування волонтерства та його впливу на подолання труднощів, які є на фронті .

Значна роль у формуванні світогляду та активної життєвої позиції молоді належить педагогам. Небайдужість, довірливе спілкування, щира цікавість до внутрішнього світу свого вихованця дають можливість розкрити його потенціал і запалити бажання до творчості. Дуже важливим є власний досвід і переконання наставника. Оксана Леонідівна Ковальчук – це викладач спецдисциплін з 15-річним стажем педагогічної роботи, глибоко переймається історичними та сучасними політичними процесами, змінами і подіями в Україні та світі. Педагог неодноразово була учасником всеукраїнських, обласних, міських міжвузівських конференцій , присвячених актуальним історичним подіям: “Голодомор 32-33 років”, “Чорнобильська катастрофа”, “Війна на Сході України”, “100-річчя Української революції”, “День Соборності України” та інш. Оксана Леонідівна брала участь у майстер-класах, науково-практичних семінарах у Вищій школі соціології при Академії НАН України, неодноразово була відзначена грамотами, подяками та дипломи. Студентські роботи, в яких науковим керівником була Оксана Леонідівна, відзначені Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, грамотами Департаменту освіти і науки Хмельницької міської Ради та ХОДА. Всі вони порушують актуальні проблеми сьогодення: сучасна геополітика України, виборчий процес, євроатлантичний вибір України, революційні події ХХІ ст., військові дії на Сході та інш.

Сподіваємось, що започаткована цьогоріч творча співпраця досвідчених педагогів коледжу і талановитої першокурсниці, буде продовжуватись і надалі, перейде в практичну площину нових ідей з проведення цікавих акцій, зокрема і волонтерських. Педагоги коледжу розкрили ще один талант дівчинки. Восени 2019 року вона зайняла перше місце на змаганнях “Старти надій” в номінації “Віджимання від землі”.

Впевнені, висока планка навчальної, наукової і виховної роботи ХПК – у надійних руках. Сьогоднішні першокурсники своїми досягненнями вселяють надію на майбутні перемоги та звершення, надихають на нові здобутки.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж