Віртуальний День відкритих дверей

НовиниКоментарі Вимкнено до Віртуальний День відкритих дверей

Тисячі людей відвідали 8 травня віртуальний День відкритих дверей у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ “Львівська політехніка”. Прямий ефір заходу транслювався на сайті коледжу (http://hpk.edu.ua/news/13714-den-vidkrytyh-dverej-online) та сторінці у Фейсбук.
День відкритих дверей розпочав директор Хмельницького політехнічного коледжу НУ “Львівська політехніка”, доктор економічних наук Вадим Овчарук, розповівши про перемоги політехніків на олімпіадах і конкурсах міжнародного, республіканського та регіональних рівнів, спортивні здобутки, масштабні виховні та соціокультурні заходи. Окремо Вадим Володимирович зупинився на характеристиці матеріально – технічної бази, потужних освітніх можливостях навчального закладу. Наразі коледж готує фахівців за 7 спеціальностями, які є затребуваними на ринку праці. Перевагою нашого навчального закладу також є те, що студенти отримують ще й додаткові знання і навички, пройшовши, за бажанням, навчання на різноманітних курсах, зокрема отримання водійських прав та оволодіння другою іноземною мовою
Сьогодні політехніки є лідерами на освітянській ниві в регіоні, але цей факт є керівництвом до дії – невпинно розвивати освітні можливості та нарощувати матеріально – технічні потужності. Цьогоріч вперше розпочинаємо набір молодших бакалаврів. Величезні перспективи щодо розвитку освітнього потенціалу та економії коштів дає встановлення сонячної електростанції на даху навчального закладу, яке відбувається прямо зараз.

2020 рік став випробуванням для всіх і ми горді тим, що першими змогли адаптуватись до викликів часу, започаткувавши нові форми та методи дистанційного навчання. Науково-методичний центр ВФПО зацікавився навчальною роботою політехніків і рекомендує до впровадження як передовий освітній досвід.

Продовжив розмову з потенційними абітурієнтами відповідальний секретар приймальної комісії Дмитро Пижов. Він висвітлив основні моменти щодо вступної кампанії. Дмитро Олександрович зазначив, що реалії сьогодення такі, що зміни в освітньому просторі відбуваються в будь – який час, тому потрібно постійно відслідковувати інформацію на нашому сайті. Фахівці відділу профорієнтації будуть інформувати про нововведення через вайбер-спільноти всіх, хто зареєструвався на віртуальний День відкритих дверей.
Сьогодні, попри анонсовані очні підготовчі курси, ми не можемо запросити школярів до своїх аудиторій, але маємо гарний, напрацьований за 2 місяці дистанційної роботи зі студентами, досвід викладання онлайн. Тому пропонуємо абітурієнтам пройти підготовчі курси в такому форматі. Довідки про роботу курсів та інші питання вступу можна отримати за тел.097 800 72 20.

Третя частина заходу відбулась у режимі діалогу. Кожен віртуальний відвідувач мав змогу поставити запитання і отримати вичерпну відповідь. Наразі політехніки готові до будь-якого розвитку подій. Закуплені лампи для кварцування приміщень, дезінфекційні засоби, просторі аудиторії, яких достатньо для того, щоб забепечти соціальну дистанцію відповідно до рекомендацій МОЗ – це далеко неповний перелік всіх заходів з підготовки до вступної компанії.

На завершення заходу директор коледжу Вадим Овчарук провів для відвідувачів віртуальну екскурсію просторими, гарно облаштованими приміщеннями навчального закладу та запросив вступати на навчання саме до нас.

Мудреці говорять, що коли одні двері закриваються, відкриваються інші. ХПК відчинив віртуально двері більш як для 3 000 гостей. Якщо навчальний заклад зумів організувати такий змістовний і цікавий захід , то він – найкращий і вам потрібно навчатись саме у нас!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж