ВИПУСКНИКИ – ГОРДІСТЬ І СЛАВА ПОЛІТЕХНІКІВ

НовиниКоментарі Вимкнено до ВИПУСКНИКИ – ГОРДІСТЬ І СЛАВА ПОЛІТЕХНІКІВ

Педагогічний колектив Хмельницького політехнічного коледжу НУ “Львівська політехніка”, котрий заслужено посідає у рейтингу кращих навчальних закладів країни найвищі місця, з гордістю спостерігає за успіхами своїх випускників як далеких минулих літ, так і тих, що залишили стіни своєї альма-матер зовсім недавно. Коли на дні зустрічі випускників чи ювілеї коледж відчиняє свої двері, то до нас, як до рідної оселі, приходять усі: і ті, хто випурхнув у великий світ з цих стін нещодавно, і ті, чиї скроні прикрасила сивина, а суспільство високо оцінило їх професійні здобутки.

Чимало наших колишніх студентів є людьми, добре знаними у місті, та й в Україні. Прізвища Віктора Коліщака, Миколи Приступи, Віктора Коцеміра говорять самі за себе. Хмельничани добре знають їх і високо оцінюють діяльність на адміністративних посадах. Один із цієї чудової плеяди – бізнесмен Віктор Вікарчук. Він той, хто своїм талантом підприємця, своєю наполегливістю, своїми знаннями збудував і розвинув власну справу. Крім того, що Віктор Євгенович – успішний бізнесмен, він ще й надзвичайно глибока та цікава людина, котра не втомлюється займатись самовдосконаленням і щедро ділиться своїми думками про життя, призначення людини і на теренах інтернету, і в аудиторіях рідного коледжу, куди приходить, аби поспілкуватись з теперішніми студентами. А ті, переймаючи досвід старшого покоління, демонструють власні здобутки.

Серед наших вихованців є ті, які змогли досягти вершин професійної майстерності за кордонами України, як, наприклад, Богдан Шубравий, котрий об’їздив весь світ, а сьогодні живе та успішно працює в ІТ-сфері в Лондоні.

Є й такі, як Степан Танасійчук, котрий не залишив рідного міста та створив тут успішну фірму. Знання програміста, отримані в ХПК, допомогли Степанові утвердитись як фахівцю, а ділова хватка – збудувати буквально з “нуля” результативне підприємство. Зараз фірма Stfalcon.com – це чималенький колектив працівників, об’єднаних одним прагненням – створити висококласний програмний продукт, затребуваний на ринку.

  stfalcon.com

 

Показово, що Степан, з власного досвіду, будучи впевненим у міцних фундаментальних знаннях і навичках, отриманих під час навчання у ХПК, охоче бере на роботу випускників закладу, де свого часу навчався сам. Серед його працівників – наші колишні студенти Зозуля Олександр, Руслан Хомяк, Хобоша Андрій, Жумела Андрій, Бевза Антон, Євген Гуринович і Андрій Іващук. Не розриваючи зв’язку з дорогим серцю коледжем, Степан дає можливість юнакам і дівчатам, котрі зараз навчаються на його рідному відділенні, пройти практику на базі своєї фірми , отримати нові безцінні знання і навички та спробувати свої сили у професійній справі.

ІТ- спеціальність, що не має кордонів. Наш успішний випускник Ігор Мельник , проживаючи у Львові, працює провідним розробником в компанії “ELEKS Software”, послугами якої користується більше як 200 компаній-замовників у всьому світі. Завдяки успіху власного блогу http://ihormelnyk.com/, де Ігор ділиться своїми хоббі – проєктами з радіолектроніки, розробки компонентів для розумного будинку, автоматизації опалення, освітлення, сигналізації. Швидко зрістає попит на його цікаві розробки . Сьогодні він замовляє їх виготовлення в Китаї і продає по всьому світу. Найбільше замовлень з Нідерландів, Великобританії, Німеччини, Австрії, Італії..

  ihormelnyk.com

 

Наші випускники є успішними у різноманітних, навіть найбільш несподіваних для технарів, сферах. Хмельничани добре знають і поважають колишнього журналіста, пізніше генерального директора телеканалу ДП «ДТА» 33, а сьогодні депутата міської ради Ігоря Мельничука. Незважаючи на зайнятість, Ігор Олегович, щороку, знаходить час, щоб відвідати коледж і поділитись власним успішним досвідом самореалізації з сьогоднішніми студентами.

Ще одна наша випускниця добре відома в мистецьких та просвітницьких колах обласного центру, бо вже багато років очолює централізовану бібліотечну систему міста. Заклад, яким керує Тамара Козицька, спростовує думку, що книгозбірні відживають своє, а їм на заміну йде всюдисущий та всезнаючий інтернет. Саме завдяки тому, що пані директорка здобула в ХПК технічну освіту, в часи, коли розпочалась комп’ютеризація подібних закладів, вона, як ніхто, розуміючи важливість і всі переваги та перспективи цифрової ери, впевнено очолила і провела цей процес у бібліотечній сфері нашого міста. Зараз ХМ ЦБС залучає нових читачів, продовжує зацікавлювати старих відвідувачів, втілюючи у життя неординарні проєкти та ідеї свого креативного керівника.

Пересічний хмельничанин, проходячи повз новобудови, котрі ростуть у нашому місті, мов гриби після дощу, і не здогадується, що в кожному з цих будинків є частинка праці випускника відділення “Обслуговування верстатів з ЧПУ та робототехнічних комплексів” Івана Петрука. Розумний і старанний хлопчина, прийшовши працювати інженером на “Завод залізобетонних шпал”, що у Старокостянтинові, у дуже короткий термін продемонстрував якнайкращі робочі якості та швидко отримав посаду начальника виробництва паросилового господарства на підприємстві “Хмельницькзалізобетон”. Ось так, нехай опосередковано, праця викладачів ХПК через знання та уміння їх учнів, втілюється у речі цілком матеріальні – у будинки, квартири, споруди, у покращення благоустрою нашого міста.

Плине час, стають на крило нові пташенята, випурхнувши з гнізда, де їх любили, плекали та щедро ділились знаннями. Педагоги з радістю та гордістю спостерігають за успіхами вчорашніх студентів. Одні з багатьох випускників відділення автомобільного транспорту 2019 року – Городиський Владислав, Дмитро Свись і Крушевський Владислав, незважаючи на свої зовсім молоді літа, на відсутність фінансової підтримки, вже спромоглись кожен, започаткувати поки що скромний, – але власний! – автосервіс і можуть похвалитись постійними клієнтами!

Щодня заходячи в аудиторії, майстерні, класи, викладачі Хмельницького політехнічного коледжу сіють в юних душах зерна знань і добра. І як же радісно усвідомлювати, що ті впали на родючий грунт і тепер дають щедрі плоди, допомагаючи рідній країні стати міцнішою, щасливішою, квітучішою!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж