Привітання директора Вадима Овчарука з ВЕЛИКОДНЕМ

НовиниКоментарі Вимкнено до Привітання директора Вадима Овчарука з ВЕЛИКОДНЕМ

Дорогі політехніки!

З серцями, відкритими для добра, з чистими помислами та прагненнями, українці разом з усім світом зустрічають свято, котре споконвіку називали світлим – свято віри, надії, любові до ближнього. Сьогоднішня реальність суттєво вплинула на наше повсякденне життя, однак не змогла змінити головного: обмежуючи фізичне спілкування, ми душею залишаємось поруч зі своїми найріднішими і з усім християнським світом, котрий у ці дні відзначає найвеличніше свято Воскресіння.

Цьогоріч, відсторонившись від дрібних побутових проблем, ми можемо глибше усвідомити важливість духовного начала, віднайти розуміння правдивої віри. Однак, у свїй турботі про ближнього, маємо дбати і про його душу, і про його життя та здоров’я. Вітаючи один одного у цей Світлий тиждень, спільно радіючи Христовому Воскресінню, будемо незмінно дотримуватись і заповідей Христових, і правил карантину. Пандемія ще раз нагадала світові, що ми всі знаходимося в одному човні. Тому кожен із нас має подумати про тих, хто опинився в скруті та підтримати їх. Нехай кожен наш вчинок і дія будуть праведними та богоугодними.

Нехай яскраве світло цього великого свята осяє весь світ, подарує надію, радість і щастя людям. Нехай у серцях панує лише світло, в оселях – затишок і благополуччя, у близьких буде міцне здоров’я і радість у душі. Хай злагода панує у вашому домі, нехай любов оселиться у ваших душах. І нехай Господь береже ваше сімейне вогнище та благословить Україну на мир і процвітання! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Директор Хмельницького політехнічного коледжу

НУ “Львівська політехніка”,

доктор економічних наук

Вадим Володимирович Овчарук

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж