НовиниКоментарі Вимкнено до У Львівській політехніці завершилася Олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів

Завершився другий (дистанційний) тур Олімпіади з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів. У двох турах Олімпіади взяло участь 158 учасників. Переможцями оголошено 48 учасників: І ступеня – 9 осіб, ІІ ступеня 16 осіб, ІІІ ступеня – 23 особи.

Серед 9 переможців І ступеня – троє представників коледжів Львівської політехніки: Наталія Жир і Яна Поліщук із Хмельницького політехнічного коледжу та Ніна Зарішняк із Техніко-економічного коледжу.

Організатори просять безпосередніх учасників та викладачів, що займалися підготовкою студентів, висловити свою думку та зауваження щодо Олімпіади, яка вже стає традиційною та залучає щоразу більше учасників. Відповіді будуть враховані для організації Олімпіади в наступних роках, а відгуки – опубліковані на сайті Олімпіади.

Форма для відгуку про Олімпіаду з БО – 2020