Цикл заходів під назвою “Патріотизм починається з любові до людини”

НовиниКоментарі Вимкнено до Цикл заходів під назвою “Патріотизм починається з любові до людини”

Легенда про Святого Валентина розповідає про те як в давні часи римський імператор видав указ, що забороняв легіонерам брати шлюби, оскільки вважав що одружений вояк про славу імперії думає набагато менше, ніж про свою сім’ю. Та закохуватися від цього солдати менше не стали. І до їх щастя знайшлася мудра людина, яка, не лякаючись імператорського гніву, стала таємно вінчати легіонерів з їх коханими. Це був священик на ім’я Валентин. Він вже тоді розумів, що найкращим воїном є той, хто на полі бою захищає не імператора, а своїх близьких та коханих, адже «Патріотизм починається з любові до людини». Саме під такою загальною назвою у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» відбувся цикл виховних заходів, присвячених Дню Святого Валентина.

Студенти під керівництвом викладачів та фахових психологів розглядали поняття «любові» у різних аспектах. Найвищим проявом любові є почуття патріотизму, яке надихає людей на подвиги й самопожертвування в ім’я великої мети. У патріотизмі знаходить вираження любов до свого народу, до своєї Вітчизни, повага до її минулого і сучасного, піклування про майбутнє. Про цей особливий стан душі і мислення найбільше говорять справи. У любові до людей, до коханих, батьків, дітей кожен з нас проявляє найкращі риси: дбайливість, турботу, уважність до дрібниць. У любові кожен з нас долає погані звички і робить добрі справи. У любові ми прагнемо мати якнайкращі стосунки з людьми. Про те, як це зробити правильно, говорили студенти гр.МЕ-191 під час профілактичного тренінгу «Налагодження стосунків із однолітками», проведеного практичним психологом Міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Анастасією Тимчук за участю викладача Олени Громик . Особлива увага була приділена питанню булінгу, прояви якого, на жаль, не поодинокі серед підлітків.

Студенти груп АТ-191, АТ- 192 та ПІ-192 разом із викладачем Тетяною Сурковою стали учасниками заняття з елементами тренінгу «Виховання статевої культури поведінки у підлітків». Провели заняття практичний психолог Міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Антоніна Джал та наш колишній викладач, молодий хмельницький письменник, музикант, громадський діяч та просто творча, харизматична молода людина Микола Палига.
Ох, непроста була розмова! Романтична презентація про свято закоханих, підготовлена студентом коледжу, контраверсійні спічі, роздуми та “непричесані думки” гостей, запитання, котрі збивали з пантелику будь-кого із присутніх, бурхливі емоції, які важко було стримувати і все це – навколо теми про “Секс – це як випити чаю” і чи для цього потрібна ЗГОДА.
Не обійшлось без дрібки хоррору про романтику в підвалі…)) Одним словом – тема актуальна та корисна, а легка, невимушена атмосфера заходу сприяла вільному спілкуванню на цікаві для молоді теми та залишила по собі багато приводів для роздумів над власною поведінкою та причинами особистих негараздів.

Адміністрація Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» дякує фахівцям Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді за постійну співпрацю, цікаві лекції, тренінги, психологічне та юридичне консультування наших студентів, можливість будь-коли отримати допомогу фахівця за «Телефоном довіри» – 067 133 15 50.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж