Міс коледжу 2015

Сповна проявити себе дівчата мали нагоду в різноманітних конкурсах. Змагання розпочалося з дефіле “Краса по-українськи”, під час якого конкурсантки вражали присутніх не лише природною красою, але й стилізованими народними костюмами. У глядачів була можливість познайомитись з кожною учасницею у конкурсі «Візитка», до якого дівчати підготували цікаві відео презентації та слайд-шоу. А Чаплінська Світлана, навіть склала пісню про себе у стилі «РЕП».
Dwey7hTXJUs
У наступному конкурсі дівчата проявляли свої театральні здібності, перевтілившись у зірок естради, телебачення та навіть у персонажі з відомих кінофільмів. На сцені були: Шакіра, Руслана, Бейонсі, капітан Джек Горобець, телевудуча Ольга Фреймут та конкурсантка в образі «стиляг».
SaPhA68h1wQ
А у конкурсі “Мій талант” учасниці демонстрували глядачам те, що вміють найкраще: Микитюк Юлія – поставила ціле танцювальне шоу «Білосніжка і 7 гномів», Чаплінська Світлана співала, Мізерна Анастасія танцювала контеперарі під пісню «Мальви», а Некрасова Юліанна танцювала вальс, Загуровська Ліза декламувала вірш про кохання, у супроводі авторського міні-фільму, Ковальчук Тетяна малювала картину «Щасливе майбутнє України».
YR8ZAK2SxG8
В фіналі був справжнісінький «Світський бал», який повернув учасниць та глядачів у минуле. Адже носити високі підбори, вечірню сукню, рухатись граційно й стримано, вишукано й спокійно, з гідністю, – це велике мистецтво. На щастя, й це випробування вдалося здолати конкурсанткам з легкістю. Дівчата змінилися на очах: з юнок вони стали світськими жінками. Елегантні сукні, відповідний макіяж, плавні рухи дівчат – видовищне дійство.
3-0ONyBtUmg
Щиро вітаємо всіх учасниць конкурсу краси і таланту “Міс коледжу 2015”, які за рішенням журі отримали перемогу в номінаціях:
“Міс коледжу 2015” – Микитюк Юлія, група ЕП-131
“Перша віце-міс” – Мізерна Анастасія, група ОЕ-141
“Другу віце-міс” – Чаплінська Світлана, група ПР-142
“Міс вишуканість” – Загуровська Ліза, група ОВ-141
“Міс оригінальність” – Ковальчук Тетяна група ОВ-141
“Міс артистичність” та “Міс глядацьких симпатій” – Некрасова Юліанна, група ПР-142
jnsqALugOsk
Усі конкурсантки отримали від студентського профкому шикарні букети троянд, декоративні подарунки, подарункові сертифікати від спонсорів та грошові премії від адміністрації коледжу. Бажаємо нашим красуням подальших успіхів та перемог!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язові поля відмічені *


© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж