Вітання директора з Новим роком і Різдвом Христовим!

НовиниКоментарі Вимкнено до Вітання директора з Новим роком і Різдвом Христовим!

Щиро вітаю викладачів та співробітників, студентів коледжу з прийдешнім 2020 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, запам’ятається політехнікам багатьма звершеннями та перемогами: наші студенти були кращими на олімпіадах, конкурсах, у спортивних змаганнях. Але головне – ми були толерантними і виваженими у взаємовідносинах у колективі, співчутливими і щедрими у ставленні до обділених і хворих, щасливими і радісними від перемог наших воїнів на Сході України та їх одужання у шпиталях! Адже найважливіше завдання колективу – навчити і виховати справжнього громадянина України, патріота і добропорядну людину!

У нас багато планів на майбутнє. Ми і надалі будемо відстоювати право закладів передвищої освіти на існування та  відповідне державне фінансування.  Молимо Бога про підтримку і допомогу у прийдешньому 2020році.

Здоров’я усій великій політехнічній родині, реалізації амбітних планів, достойного фінансування та піднесення престижу навчального закладу, кожного викладача у складний час війни  у країні! Бажаю наполегливої результативної праці на благо України і здійснення всіх мрій.

директор Хмельницького політехнічного коледжу

НУ «Львівська політехніка»,