Співпраця коледжу з Хмельницьким обласним центром зайнятості

НовиниКоментарі Вимкнено до Співпраця коледжу з Хмельницьким обласним центром зайнятості

З метою підвищення рівня обізнаності студентської молоді щодо можливостей державної служби зайнятості, ситуації на ринку праці, зміни уявлення щодо шляхів побудови професійної кар’єри, спонукання до постійного навчання та підвищення кваліфікації впродовж життя днями в Хмельницькій районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості проведено День відкритих дверей для студентів Хмельницького політехнічного коледжу. Провідний фахівець з профорієнтації Ольга Гурська ознайомила студентську молодь з роботою Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, проінформувала про стан ринку праці, презентувала електронні сервіси державної служби зайнятості. Присутні ознайомились з можливостями електронної черги, дізналися про зручність використання електронного кабінету шукача роботи. Особливу увагу було акцентовано на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка допомагає оцінити власні здібності, потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання. Завдяки тестуванню користувач має змогу зрозуміти свої сильні сторони та конкурентні переваги, а також додаткові навички, які бажано опанувати. Також студенти отримали інформацію та посилання на навчальні онлайн-ресурси, які допоможуть розвинути необхідні навички, ознайомились з джерелами та методами пошуку роботи, довідались як потрібно поводити себе під час співбесіди з роботодавцем, набули навичок написання резюме та складання відео-резюме. Студенти активно ділились враженнями та професійними мріями, обговорювали шляхи досягнення мети щодо власного професійного майбутнього.