НовиниКоментарі Вимкнено до Стартап-школа Львівської політехніки популяризує електровелосипед, створений студентом Університету

Сергій Давидов, студент Національного університету «Львівська політехніка», створив свій унікальний електровелосипед. Сергій обладнав двоколісний спеціальними батарейками. Цей винахід – і для затятих велолюбителів, і для шанувальників покататися містом.

Вікових обмежень немає, і ціна порівняно із заводським обладнанням порівняно невисока.

Tech StartUp School Львівської політехніки допомагає зробити цей винахід популярним.