Політехніки вкотре підтвердили високий рівень знань рідної мови!

НовиниКоментарі Вимкнено до Політехніки вкотре підтвердили високий рівень знань рідної мови!

Серед багатьох заходів, спрямованих на популяризацію та вивчення державної мови, викладачі-філологині провели конкурс на краще знання творчої спадщини Т.Г. Шевченка та конкурс знавців української мови ім. П.Яцика. Переможці взяли участь у ІІ (обласному) етапі цих змагань. За результатами виконаних завдань конкурсу ім. Т.Шевченка Ірина Білик (гр. ПІ-182) та Олександра Щербакова (гр. ЕК-181) стали призерами змагання серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Студенти Єлизавета Цапик (гр. ПІ-181) та Петро Безубик (гр.МЕ-191) посіли друге та третє місця в обласному турі знавців української мови ім. П.Яцика. Вітаємо переможців! Бажаємо творчих досягнень у вивчені та популяризації культурного надбання українського народу! Лізі Цапик зичимо успіхів у підготовці до наступного – Всеукраїнського – етапу конкурсу юних мовознавців!