Студенти відділення інженерної механіки відвідали XVІII Міжнародний промисловий форум

НовиниКоментарі Вимкнено до Студенти відділення інженерної механіки відвідали XVІII Міжнародний промисловий форум

Щороку студенти відділення інженерної механіки Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» відвідують Міжнародний промисловий форум – головну подію машинобудівної галузі України, що проходить в місті Києві на території Міжнародного виставкового центру.
Цьогорічний, XVІII Міжнародний промисловий форум відбувався з 19 по 22 листопада 2019 р. Він був присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування. Участь у ньому взяли більш як 500 підприємств з 32 країн, які продемонстрували новітню продукцію для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівної галузі. Усе обладнання працювало в режимі реального часу. XVІII Міжнародний промисловий форум відвідали студенти груп ПМ-171,ПМ-172, ПМ-161, МГ-181 у супроводі завідувача відділення Олексія Васильовича Матвєєва . Згодом вони представлять свої презентації про діяльність підприємств, продукція яких їм найбільше сподобалась, на конференції, участь у якій візьмуть студенти 1-2 курсів відділення інженерної механіки.
Для довідки: Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки. Він включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.
У рамках форуму діють такі міжнародні спеціалізовані виставки:
– Металообробка (металообробні технології, обладнання)
– УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
– УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
– УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
– Гідравліка. Пневматика
– Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
– УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об’єктів промисловості)
– Підйомно транспортне, складське обладнання
– Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
– Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж