Урок-реквієм “Скорботна пам’ять поколінь”

НовиниКоментарі Вимкнено до Урок-реквієм “Скорботна пам’ять поколінь”

Пам’ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини і життя країни. В українську історію смертельним шрифтом вписано слова «голод, голодомор». Ці слова стосуються кожної сім’ї, адже немає в Україні села, де б голод не залишив своїх страшних слідів. У Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» щорічно напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій вшановують пам’ять невинно убієнних, закатованих голодом мільйонів українців. 20 листопада в 111аудиторії відбувся урок-реквієм “Скорботна пам’ять поколінь» за участю студентів груп МЕ-191, МЕ-192, ЕК-181, МГ-191, ПМ-171. Викладач історії Лункіна О.М. звернула увагу студентів на те, що тема голодомору 1932-1933рр. в Радянському Союзі була забороненою. Це стало причиною того, що в багатьох сім’ях родинна правда про голодомор загублена, оскільки свідки подій за життя боялись про це говорити. Та в Україні ще живуть десятки тисяч людей, котрі свідчать про жахливі події голодомору. Кожен, кому ця тема болить може переглянути документальне відео. А бібліотекарі навчального закладу запрошують відшукати відомості про свою родину у багатотомному виданні «Книга пам’яті жертв Голодомору 1932-33рр.». В суботу, у День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій, політехніки приєднаються до загальнонаціональної хвилини мовчання, після якої запалять свічки біля Ангела Скорботи та на вікнах своїх домівок, підтримуючи всеукраїнську акцію «Запали свічку пам’яті!».