НовиниКоментарі Вимкнено до Львівська політехніка – найкраща серед українських вишів у ще одному галузевому рейтингу від Times Higher Education

Опубліковано предметний рейтинг світових університетів Times Higher Education University Rankings 2020 з іще кількох галузей знань. Національний університет «Львівська політехніка», який став найкращим в Україні у загальному рейтингу World University Rankings 2020 та здобув перше місце серед вишів України у галузях комп’ютерних наук, інженерії та технологій і бізнесу та економіки, став також першим серед українських університетів у сфері фізичних наук, посівши місця 601–800 у світі.

World University Rankings 2020 by subject: Physical Sciences

• Національний університет «Львівська політехніка» (601–800);
  • Львівський національний університет імені Івана Франка (801+);
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (801+);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка (801+);
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (801+);