День української писемності та мови

НовиниКоментарі Вимкнено до День української писемності та мови

9 листопада – День української писемності та мови. І вже котрий рік підряд український народ відстоює своє право на незалежність не тільки зі зброєю у руках, а й сильним словом. Дуже важливо в умовах інформаційної війни донести до молоді необхідність вивчення державної мови, її справжню історію та значення у майбутньому України. Студенти Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» розуміють, що сьогодні їхня роль у боротьбі з ворогом – справжній патріотизм, однією із найважливіших складових якого є знання державної мови.

Напередодні Дня української писемності та мови було проведено цілий ряд заходів викладачами циклової комісії гуманітарних дисциплін. Зокрема викладач Тарасюк В.Ф. зі студентами групи ПІ-181 Бараболею В., Зейликом Р, Гурним Р., Пляциком О., Цапик Є підготували класну годину «Нащадкам наш скарб – українську мову».

Викладач Даценко Л.І. – «Мова-безцінний скарб».

«Мова наша – літ минулих повість» – учасниками такого екскурсу в історію мови були студенти та викладач Кульбаба С.О.

Філологині започаткували просвітницькі заняття для всього колективу навчального закладу з метою популяризації та вивчення державної мови. 

Зокрема викладач Слободзян Л.А. пояснила зміни в українському правописі, що дуже знадобилось при написанні колективом радіодиктанту національної єдності.

Участю у цьому всеукраїнському заході значна частина студентів коледжу започаткувала свою активну позицію у проведенні І етапу конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.
Ми розуміємо, що проведені заходи – це краплина в морі патріотичного виховання молоді. Щодня і щохвилини викладачі коледжу мають бути зразком непримиренної боротьби з байдужістю, пасивністю студентів у розбудові і розвитку нашого навчального закладу, міста, країни. Адже від активної позиції кожного з нас залежить майбутнє України.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж