Тиждень циклової комісії автомеханічних дисциплін

НовиниКоментарі Вимкнено до Тиждень циклової комісії автомеханічних дисциплін

Відзначаючи День автомобіліста і дорожника, у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» було проведено «Тиждень циклової комісії автомеханічних дисциплін». Це свято особливе не лише для студентів відділення автомобільного транспорту, а й для студентів інших спеціальностей, адже серед них, напевно, не знайдеться жодного, хто не цікавиться автомобілями та не мріє отримати водійські права. Отож, і відзначали всі разом і не лише один день – в останню неділю жовтня, а цілий тиждень, що був насичений цікавими та різноплановими заходами професійно-орієнтованого характеру.
28 жовтня відбулось відкриття Тижня циклової комісії автомеханічних дисциплін, який тривав до 4 листопада. У вітальному слові голова циклової комісії Андрій Анатолійович Яремчук побажав учасникам яскравих вражень, святкового настрою, приємних змістовних зустрічей та здобуття нових професійних знань. Розпочався «Тиждень…» стадіоні навчального закладу феєричним автошоу. Наша гордість – студент групи АТ-172, багаторазовий чемпіон України з картингу з шосейно-кільцевих перегонів та у класі картів «Популярний» Денис Снігур показав майстер-клас їзди на карт-боліді.

А далі був конкурс-змагання на кращого знавця Правил дорожнього руху, до якого були залучені студенти 2 та 3 курсів. Не обминули автомобілісти і святковий благодійний ярмарок. Організували послуги міні таксі, напекли тортів з ілюстраціями крутих авто та поставили ціни у формі дорожніх знаків.


Продовжився «Тиждень…» цікавою та змістовною екскурсією на автообслуговуюче підприємство «Хмельниччина –Авто» Mercedens-Benz. На сьогодні – це одне з найбільших за масштабами та найкращих за показниками діяльності підприємств міста. Хмельницький політехнічний коледж НУ «Львівська політехніка» вже більше 10 років плідно співпрацює з цією організацією.


На завершення Тижня циклової комісії автомеханічних дисциплін відбулась подія, яку з нетерпінням чекали майбутні водії. Урочисто відкрили новий майданчик для навчання з початкового керування транспортним засобом. Саме тут будуть практикувати навички всі курсанти автошколи при ХПК.


Вітаючи політехніків-автомобілістів та підводячи підсумки цього шаленого автотижня, директор ХПК, доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук подякував колективу циклової комісії автомеханічних дисциплін за їх самовіддану плідну й ефективну працю та нагородив кращих студентів відділення автомобільного транспорту і переможців автоконкурсів.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж