Зустріч адміністрації із мешканцями гуртожитку

НовиниКоментарі Вимкнено до Зустріч адміністрації із мешканцями гуртожитку

Ще більш як тиждень до Дня студента, а в Хмельницькому політехнічному вже вручають подарунки. 6 листопада 318 політехніків, що мешкають у гуртожитку навчального закладу, отримали від адміністрації мікрохвильові печі на кожен поверх, тонометр та інтелектуальну гру. Це ще один крок до покращення умов проживання і проведення дозвілля юнаків та дівчаток, що розпочали своє студентське життя далеко від батьківських домівок. Адаптуватися до самостійного життя їм допомагають вихователь гуртожитку Галінська Марія Олександрівна, співробітники та педагогічний колектив, що кожного дня турбуються про стан справ, поведінку, чистоту, навчають та виховують.
Постійними в гуртожитку є виховні заходи, зустрічі з правоохоронцями, лікарями, перегляди художніх фільмів. Полюбляють студенти і вечори відпочинку. За неухильним дотриманням правил поведінки під час масових заходів слідкують чергові куратори та студентський актив гуртожитку.
Адміністрація завжди прислухається до побажань мешканців щодо проведення дозвілля, ремонтів, придбання товарів спільного користування, але нагадує про необхідність дотримання правил поведінки та бережного ставлення до спільного майна. Лише за таких умов гуртожиток для кожного стане рідною домівкою, куди хочеться повертатися, де можна  відпочити та провести час із друзями, наполегливо працювати над собою та здобувати якісні знання.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж