НовиниКоментарі Вимкнено до Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Щорічно у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» у жовтні-листопаді збирають урожай талановитих студентів. І 23 жовтня 2019 року у коледж завітав Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Діти ще раз згадали творчість великого Кобзаря, ділились своїми роздумами про геніального сина України.

Переможцями стали:
І місце – Білик Ірина, гр. ПІ-182 (викладач Тарасюк В.Ф.)
ІІ місце – Щербакова Олександра, гр. ЕК-181 (викладач Даценко Л.І.)
Цапик Єлизавета, гр. ПІ-181 (викладач Тарасюк В.Ф.)
ІІІ місце – Дзюбецька Наталія, гр. ПІ-182 (викладач Тарасюк В.Ф.)
Вем Ганна, гр. ЕК-191 (викладач Даценко Л.І.)
Кушнір Анастасія, гр. ПІ-191 (викладач Тарасюк В.Ф.)

Дякуємо усім учасникам за гарну роботу, а переможцям бажаємо успіхів у наступному етапі конкурсу.