Практичне заняття з економіки для бізнесменів-початківців

НовиниКоментарі Вимкнено до Практичне заняття з економіки для бізнесменів-початківців

Якими якостями має володіти підприємець? Чим відрізняється менеджер від підприємця? Як створити свій бізнес в Україні? Які бізнес-ідеї приречені на успіх? На ці та багато інших питань шукали відповіді студенти груп МЕ-182 та ЕК-181 на практичному занятті з економіки разом з викладачем економічних дисциплін Вікторією Володимирівною Ляховець. Студенти продемонстрували обізнаність у хитрощах підприємництва, креативність та неабиякий діловий хист під час презентації своїх бізнес-проектів. А завершили заняття студенти в музеї-кавярні «ELEPHANT», де познайомились з власницею Людмилою Байдак. Пані Людмила залюбки поділилась своїми секретами успіху та надала поради для бізнесменів-початківців.