НовиниКоментарі Вимкнено до Волонтерська допомога військовослужбовцям 8-го полку сил спеціального призначення

Ще одна дорога нагорода сьогодні прикрасить стіну досягнень Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка». На цей раз відзнака не за високі здобутки в освітній галузі, не за масштабні виховні заходи, цього разу – це свідчення моральної зрілості нашого колективу. І полягає воно в розумінні того,в якому неоплатному боргу ми перед нашими захисниками, перед тими, хто ціною свого життя та здоров’я береже наш щоденний мир і спокій. Найменше, що кожен може зробити – це фінансово допомогти пораненим бійцям.  Політехніки вчинили саме так, коли з фронту, важко пораненими, доставили наших земляків – бійців військової частини, що дислокується у Хмельницькому. П’ятеро військовослужбовців 8-го полку сил спеціального призначення, під час виконання бойового завдання на Луганщині , зазнали поранень різного ступеня складності. На жаль, одне із них – смертельне. Двоє бійців були направлені на лікування до Києва, двоє – до Хмельницького військового шпиталю. Коли в політехнічному коледжі про це стало відомо, члени волонтерського гуртка, що діє в рамках Центру талановитої молоді «Політехнік» і трудовий колектив, зорганізували збір коштів – всього 12 тис. грн. Сподіваємось, що ці кошти допоможуть нашим захисникам швидше подолати наслідки поранень. Весь колектив Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» напередодні Дня Захисника України ще раз низько вклоняється нашим військовослужбовцям і дякує їм за щоденний ратний подвиг.