День програміста в політехнічному

НовиниКоментарі Вимкнено до День програміста в політехнічному

На початку осені всі освітяни відзначають два важливих для них свята – День знань та День працівника освіти, а у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» масштабно святкується ще одне, не менш значуще для кожної сучасної людини, свято – День програміста. Це свято, без сумніву, кожного з нас, адже в сучасному світі неможливо обійтися без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій, що дозволяють працювати відповідно до умов, продиктованих часом. Та є люди, для яких це особливе свято саме тому, що це їх професійне свято. Лише вони розуміють значення числа 256, яке по календарю випадає на 13 вересня. Це особлива цифра для програмістів, адже вона відповідає кількості чисел, які можна показати у вигляді 8 бітів, що можуть мати значення 0 або ж 1, дозволяючи кодувати числа у двійковій системі.

У ХПК святкування розпочалось з «Посвяти в програмісти» студентів першого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», а потім відбулась низка розважально-пізнавальних заходів, в яких взяли участь всі студенти. Це і розважальне шоу «Суперінтелект», і лотерея «Знавців інформатики», і квест «Захоплюючий світ програмування», і комп’ютерний ігровий турнір і багато-багато іншого. Учасники свята позмагались між собою у фізичній витривалості, перевірили знання під час вікторини, взяли участь у квесті.

За перемогу змагалися команди шести груп відділення програмування. Переможцями стали: І місце – гр.ПІ171, ІІ місце – гр.ПІ172, ІІІ місце – гр. ПІ191. В ігровому турнірі перемогла команда четвертого курсу. Переможці отримали грамоти та смачні подаруночки від коледжу. Втім, за колективним рішенням, перемогла дружба, адже всі отримали чудові емоції та незабутні враження.

Cтуденти мали можливість сфотографуватись на пам’ять в імпровізованій фотозоні та на згадку про цю урочисту подію було зроблено спільне фото всіх студентів-програмістів Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». А весь колектив навчального закладу ще раз вітає з професійним святом викладачів та студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Бажаємо, щоб у Ваших програмах було менше помилок, а у житті Вас завжди супроводжував твердий аналітичний розум та невтомне прагнення до самовдосконалення!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж