Конкурс розробників програмного забезпечення

НовиниКоментарі Вимкнено до Конкурс розробників програмного забезпечення

26 вересня  у аудиторії 111  Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбувся  конкурс «Kakatone» — захід, під час якого студенти, які мають здібності у галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано працюють над розв’язанням поставленої задачі.

Мета конкурсу полягає в тому, щоб зібрати програмуючі команди студентів коледжу для того, щоб за відведений період часу, створити певний програмний продукт. Тематику розроблюваного програмного додатку та  технології використання, вирішують учасники команд.

Kakatone – це хороша можливість для дизайнерів, розробників та інших фахівців зібратися разом і попрацювати над створенням якогось проекту.

  1. Креативний процес роботи. На Kakatone в учасників є унікальна можливість попрацювати у вільному, зручному для них форматі.
  2. Нові знання. Формат Kakatone передбачає, що учасники постійно вирішують ті завдання, з якими вони раніше не зустрічались. Навчання новому під час марафону відбувається дуже швидко, а отримані знання тут же можна використати на практиці. Крім того, навколо знаходиться багато учасників, які можуть надати допомогу і підставити своє дружнє плече.
  3. Показ таланту. Для учасників Kakatone – це можливість показати, наскільки вони хороші фахівці.
  4. Реалізація нових ідей. Kakatone є майданчиком для експериментів, який дозволяє придумувати і реалізовувати абсолютно нові ідеї та проекти.
  5. Сцена стартап-проектів. Програмуючий марафон є особливо цікавим тим, що він являється сценою потенційно успішних стартапів, з якими можна продовжити працювати.

За результатами оцінювань у конкурсі перемогу отримала команда “Eagles Дніпро“, учасниками якої є студенти 4-го курсу, групи ПР-162:

  1. Борсук Ірина
  2. Колесник Павло
  3. Ямборко Дмитро

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж