Нові надходження до фонду рідкісної і цінної книги

НовиниКоментарі Вимкнено до Нові надходження до фонду рідкісної і цінної книги

На сьогоднішній день фонд рідкісної і цінної книги нараховує близько 300 примірників наукової, довідкової, науково-популярної та літературно-художньої літератури. Серед них – нариси з історії коледжу, численні посібники та підручники, написані нашими викладачами, унікальні сучасні видання з дарчими підписами авторів.
Справжньою знахідкою стане для наукової спільноти, власників бізнесу, менеджерів, фахівців-аналітиків, представників державних органів влади монографія Вадима Володимировича Овчарука – директора Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка», доцента, доктора економічних наук, голови Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Хмельницької області на тему: «Системи адміністрування в управлінні підприємствами: побудова та застосування з урахуванням євроінтеграційних процесів».
В монографії розглянуто сутність, роль та значення систем адміністрування в управлінні підприємствами і охарактеризовано складові таких систем, а також наведено фактори та принципи їхньої побудови і використання. Розглянуто класифікацію систем адміністрування в управлінні підприємствами та розробленні концептуальні засади їхнього формування і застосування з урахуванням євроінтеграційних процесів. Здійснено діагностування та аналізування систем адміністрування в управлінні підприємствами, зокрема, розроблено відповідний метод з цією метою, а також розглянуто вітчизняний та іноземний досвід у зазначеній сфері. Удосконалено модель формування адміністрування в управлінні підприємствами, яка передбачає виокремлення підготовчої, основної та завершальної стадії. Розроблено модель оцінювання рівня сформованості таких систем, а також запропоновано модель діагностування їхньої стійкості, що ґрунтується на врахуванні зовнішніх та внутрішніх чинників і відповідних їм індикаторів з позиції ризику та стабільності. У фонді рідкісної книги представлено вищеназвану роботу В.В. Овчарука, а також автореферат його дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук «Системи адміністрування в управлінні підприємствами з урахуванням євроінтеграційних процесів».
В бібліотеці створена база даних «Рідкісні та цінні видання», оформлено книжкову виставку під назвою «Рідкісні і цінні книги – справжня окраса фонду бібліотеки».

Щиро запрошуємо до нашої бібліотеки, щоб на власні очі побачити все те, що є безсумнівною цінністю для нашої книгозбірні і для кожного, хто розуміє, наскільки важливим раритетом є ці книги.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж