Cпівпраця Хмельницького політехнічного коледжу із зарубіжніми партнерами

НовиниКоментарі Вимкнено до Cпівпраця Хмельницького політехнічного коледжу із зарубіжніми партнерами

Продовжується тісна співпраця Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» із зарубіжніми партнерами. 1-4 липня директор навчального закладу, голова Ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Хмельницької області доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук як один із перших випускників Програми академічних обмінів імені Фулбрайта (ССАР) взяв активну участь у робочій зустрічі представників уряду, парламенту та випускників Програми ССАР з американськими колегами Вільмою Фуентес та Джефрі Міліганом. Саме вони минулої осені були кураторами вивчення українцями досвіду роботи Ком’юніті Коледжів штату Флорида (США) і сьогодні продовжують приділяти значну увагу розвитку освітньої сфери в Україні.
Темою жвавих дискусій стало обговорення компромісного варіанту ухваленого у другому читанні законопроекту «Про фахову передвищу освіту». Учасники зустрічі висловлювали різні думки щодо необхідності внесення в подальшому поправок до закону, але всі були єдині в одному – законопроект повинен бути негайно підписаний Президентом, оскільки технікуми, коледжі та училища опинились за правовим полем. Учасники зібрання одноголосно прийняли рішення звернутись до Президента, аргументуючи необхідність термінового підписання законопроекту. І вже через три дні Володимир Зеленський підписав документ. Активна позиція освітян, депутатського корпусу, розуміння Президентом важливості законопроекту для розвитку держави дало свої плоди: у 2019-2010 навчальний рік освітяни ввійшли з новим законом, баченням перспектив розвитку та шляхів покращення своєї діяльності.
У серпні в Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» відбулась зустріч з німецькою делегацією. Обговорювались шляхи взаємодії по покращенню навчання та наданню баз практики для наших студентів на німецьких підприємствах. З метою більш глибокого вивчення пропозицій щодо тимчасового працевлаштування політехніків на німецьких підприємствах, в рамках підписаної угоди про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та Торгово-промисловою палатою німецького міста Ерфурта, Вадим Володимирович Овчарук у складі української делегації 8 вересня вирушає до федеральної землі Тюрингія, де знаходяться підприємства ТПП, готові взяти студентів коледжу для проходження навчально-виробничої практики.

 

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж