Результати вступної кампанії

НовиниКоментарі Вимкнено до Результати вступної кампанії

Один із головних критеріїв оцінки якості роботи навчального закладу – це результати вступної кампанії. Якими вони є у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» розповів на першій педраді 2019-2020 н.р. відповідальний секретар приймальної комісії Дмитро Олександрович Пижов. Перш за все він подякував усьому колективу за плідну роботу, високі досягнення наших випускників і, як результат, велику кількість бажаючих здобути освіту в ХПК. Цьогоріч їх було 1346. Ми знову стали першими в регіоні за кількістю поданих заяв на вступ. Це дозволяє нам з року в рік підвищувати якісний склад першокурсників.
Завдяки високому рейтингу навчального закладу, ліцензований обсяг у 2019 році знову був виконаний на 100% по всіх спеціальностях. Ми здійснили максимальний набір студентів і сьогодні їх кількість вже перевищує 1,5тис., що ставить перед керівництвом навчального закладу нові завдання по подальшій реконструкції та нарощуванню потужностей . Ця робота вже активно проводиться. Директор коледжу, доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук окреслив основні плани на цей, передювілейний рік. Це і побудова новітнього бізнес-центру на 360кв.м., в першу чергу як матеріально-технічне забезпечення спеціальностей «Автомобільний транспорт» та «Інженерна механіка», створення сучасного інформаційно-освітнього центру на базі бібліотеки, заходи з покращення доступу до аудиторій для людей з обмеженими можливостями та ін.
Заступник директора з навчальної роботи Геннадій Васильович Федосюк проаналізував цьогорічні результати ЗНО з трьох предметів: української мови – якість 53%, середній бал – 7 , історії – якість 65%, середній бал – 8 та математики – якість 59%, середній бал – 7. «Це досить непогані результати. І хоч ми вже найкращі серед ЗВО І-ІІр.а. нашого міста, у наступному році потрібно попрацювати ще краще» – таке завдання перед педагогічним колективом поставив Геннадій Васильович.

https://osvita.ua/school/rating/65403/…

Підводячи підсумки вступної кампанії, директор коледжу Вадим Володимирович Овчарук подякував всім, хто влітку напружено працював у приймальній комісії, викладачам, котрі приймали вступні іспити, співробітникам відділу профорієнтації, котрі протягом усього року проводили потужну інформаційну роботу серед випускників шкіл та усьому колективу, чия самовіддана праця посприяла високим результатам вступної кампанії – 2019.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж