Активне літо політехніків

НовиниКоментарі Вимкнено до Активне літо політехніків

Літо у політехніків – час активного відпочинку, здобуття нових вражень, знань та досвіду, час цікавих подорожей та знайомств, час для друзів та улюбленого хобі. Товариські стосунки, що сформувались між одногрупниками протягом навчального року влітку міцніють і під час спільного відпочинку стають по-справжньому дружніми. Важко не погодитись з давньогрецьким мислителем Аристотелем, який вважав ДРУЖБУ «найнеобхіднішим для життя, так як ніхто не побажає собі життя без друзів, навіть якщо б він мав усі інші блага». Тож під час канікул політехніки полюбляють вирушити у спільну подорож, отримуючи неперевершені емоції нових вражень.

Літо 2019-го року у пам’яті 25 студентів гр.АТ-181 залишиться яскравим теплим спогадом про 4-денний спільний відпочинок разом із куратором Олександром Миколайовичем Нижником у чудовому рекреаційному місці «Головчинці. Кар’єр»

А група МГ-181 разом із своїм куратором Світланою Антонівною Мерлюк вирішила відпочити в Буковелі. Тут вони вже були і їм надзвичайно сподобався зимовий відпочинок, катання на лижах і сноубордах, але і влітку сумувати не довелось – Карпати чудові у будь-яку пору.

Манить до себе і завжди привітна сонячна Одеса. Студенти гр. ПІ-171та їх куратор Олег Володимирович Миколюк влітку відвідали нашу «перлину біля моря». Дружна весела компанія пройшлась колоритними вулицями, не забули сфотографувались біля візиток міста – пам’ятника засновнику Одеси Дюку де Ришельє, Одеського порту, на Потьомкінських сходах. А потім були неперевершені емоції від безмежного, теплого Чорного моря.

5 активістів студпрофкому ХПК стали учасниками XIV Всеукраїнського пленеру Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання, що відбувся у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка», розташованому в с. Коблеве Миколаївської області. Тут панувала неймовірна атмосфера, відбулося чимало цікавих заходів: лекції та тренінги, святкування Дня Незалежності, ранкові зарядки та інші активності. А в розважальній програмі «Президент та Перша леді ПЛЕНЕР 2019» хмельницькі політехніки вибороли ці почесні звання: голова студради Назарій Савчук – «Президент», активістка відділення програмної інженерії Оксана Бородій – «Перша леді».

Приводом для гордості політехніків стали і досягнення наших спортсменів. У серпні всі любителі регбі вболівали за Збірну України, яка успішно провела серію ігор, виборовши право представляти Україну на Євро-2020 в Італії. В складі збірної – і наш студент Іван Капустяк (гр. КІ-182) :
02.08.-04.08.2019р.Міжнародний турнір з регбіліг в м.Белград (Сербія) “Belgrad Trophy U-18” ( тренер юніорської збірної України Ігор Юркін).
Збірна України – Друга збірна Сербії. Рахунок 44:0 на користь збірної України.
Збірна України – Перша збірна Сербії. Рахунок 32:10 на користь збірної України.
26.08.-2.09.2019р. Кваліфікаційний матч за участь у Чемпіонаті Европи з регбіліг Євро 2020 року. м.Стамбул (Турція) Рахунок 24:0 на користь збірної України.

Вітаємо, пишаємось, бажаємо подальших, не менш яскравих, перемог!!!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж