Екскурсія на Хмельницький концерн РРТ

НовиниКоментарі Вимкнено до Екскурсія на Хмельницький концерн РРТ

Високий рівень знань та вмінь, що робить випускника Хмельницького політехнічного коледжу відмінним, конкурентноспроможним фахівцем, ґрунтується на тісній співпраці навчального закладу з провідними виробничими підприємствами та установами міста.
У червні, з метою закріплення набутих теоретичних і практичних знань, формування професійних умінь і навичок та розширення кругозору група КІ-173 разом з куратором Перетятко І.М. відвідала Хмельницький концерн РРТ ( Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення). Висококваліфіковані спеціалісти концерну не лише детально і цікаво розповіли про особливості роботи, але й продемонстрували на практиці функціонування багатьох систем. Грунтовно підтвердили необхідність оновлення практичних знань та прогресивних технологій. Директор Олександр Сергійович Соболєв та головні спеціалісти концерну розкрили перспективи розвитку своєї діяльності та наголосили про важливості формування вмінь практичного спрямування для фахівців комп’ютерної інженерії.