НовиниКоментарі Вимкнено до Спортивні ігри України серед студентів коледжів та технікумів з блискавичних та швидких шахів

Вітаємо наших студентів та їх викладача Петра Романовича Старцуна з успішним виступом на Спортивних іграх України серед студентів коледжів та технікумів з блискавичних шахів та швидких шахів, що відбулися 12-15 червня в м. Львів.
До складу збірної команди Хмельницької області ввійшли студенти ХПК: Горай Вадим (гр. ПМ-172), Багмет Олексій (гр.КІ-172), Багрій Дар’я (гр.ПР-151) та Капітан Настя (гр. КІ-172). Хмельничани посіли 5-ті місця з блискавичних шахів та швидких шахів та 6-те загальнокомандне місце, набравши 100 очок. Найвдалішим був виступ студента гр. ПМ-172 Горая Вадима, який виборов 3-ті місця в обох видах.

Ще одна приємна новина надійшла від Федерації регбі Хмельницької області. Повідомляється, що 15 червня збірна команда Хмельницької області – «Поділля», складі якої є і студент гр.КІ-182 Іван Капустяк, посіла 3-тє місце у 1-му турі Чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги з регбі-7 https://www.facebook.com/hpknulp/inbox/…