На Міжнародній студентській олімпіаді в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» вибороли призові місця

НовиниКоментарі Вимкнено до На Міжнародній студентській олімпіаді в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» вибороли призові місця

Вітаємо студентів відділення програмної інженерії Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» Кота Олександра та Мартишевського Владислава з високими результатами на Міжнародній студентській олімпіаді в сфері інформаційних технологій «IT-Universe»!!!

В квітні 2019 року 31 студент відділення програмної інженерії разом із студентами університетів взяли участь у дистанційному відбірковому етапі Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» в номінації «Програмування в автоматизованих системах обліку» та «Адміністрування Linux». Після першого етапу 8 наших студентів були запрошені для участі в другому – онлайн – етапі, олімпіади.  У третьому – очному етапі, міжнародного фіналу, який проводився 6-7 червня 2019 у Київському національному університеті культури і мистецтв, найкращі результати серед учасників, що представляли коледжі, в номінації «Програмування в автоматизованих системах обліку» продемонстрував студент гр.ПР 152 Кот Олександр, а в номінації «Адміністрування Linux» – студент гр.ПР 152 Мартишевський Владислав. Наші представники вибороли ІІІ місця в зазначених номінаціях, поступившись лише студентам провідних національних університетів. Організаторами конкурсу – є Спілка Автоматизаторів Бізнесу, Партнер конкурсу – Компанія Проком, Хмарний Партнер – Your Enriched Project. Кожному учаснику вручили сертифікати, а переможцям та призерам – цінні подарунки та дипломи.

Участь у фіналі для наших студентів – це спосіб протестувати свої знання, отримані в Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» і можливість продемонструвати найкращі якості, отримати досвід у вирішенні практичних завдань і підвищити ймовірність успішного працевлаштування і самореалізації. Своїми високими результатами політехніки завдячують викладачам циклової комісії програмного забезпечення, які окрім обов’язкової програми викладання, багато уаваги приділяють індивідуальній роботі зі студентами, зокрема підготовці до міжнародних та всеукраїнських змагань. Результатом цієї роботи стають щорічні перемоги на різноманітних олімпіадах. В минулому році – це перемоги Ігоря Остапчука, Марини Козубай, Костянтина Сторожука, перед тим славу політехнікам здобували Андрій Корницький, Кирило Назаров, Артур Борікун і ціла плеяда талановитих та інтелектуальних студентів Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка».

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж