НовиниКоментарі Вимкнено до Засідання Ради директорів закладів вищої освіти Хмельницької області, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста

засідання Ради директорів закладів вищої освіти Хмельницької області,
що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста
(відбудеться 19.06.2019 р. в приміщенні Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА)
1. Вітальне слово директора Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Фасолі О.І..
2. Затвердження складу обласної Ради директорів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста
Доповідач: Овчарук В.В. – голова Ради директорів
3. Про організацію і проведення вступної кампанії у 2019 році
Доповідач: Харчук А.М.− заступник директора,
начальник управління професійної освіти та
ресурсного забезпечення Департаменту
освіти і науки Хмельницької ОДА
4. Обговорення Положення про рейтингову систему оцінювання основної діяльності ЗВО І-ІІ рівня акредитації.
Доповідач: Овчарук В.В. – голова Ради директорів
5. Про підготовку до оздоровчої кампанії «Літо – 2019»
Доповідач: Харчук А.М.− заступник директора,
начальник управління професійної освіти та
ресурсного забезпечення Департаменту
освіти і науки Хмельницької ОДА
6. Про підсумки та особливості атестації педагогічних працівників ЗВО І-ІІ р.а. у 2018-2019 навчальному році.
Доповідач: Павлюк О.М. − головний спеціаліст відділу
професійної освіти та виховної роботи
Департаменту освіти і науки
Хмельницької ОДА
7. Про засідання Спілки голів обласних рад директорів.
Доповідач: Нижник С.В. – директор
Кам’янець-Подільського коледжу
культури і мистецтв
8. Про співпрацю ЗВО І-ІІ р.а. області з Хмельницьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Доповідач: Сніцер С.В. – голова Хмельницького обласного
відділення (філії) Комітету з фізичного
виховання та спорту МОН України.
9. Про підсумки проведення олімпіад та конкурсів і загальноосвітніх дисциплін серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. області у 2018-2019 навчальному році.
Доповідач: Капітан Г.В. – методист
Ради директорів
10. Про результати роботи Ради директорів у 2018-2019 навчальному році та завдання на 2019-2020 навчальний рік.
Доповідачі: Овчарук В.В. – голова Ради директорів;
Капітан Г.В. – методист Ради директорів;
Червоноградська Н.В. – методист ДВНЗ «Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж»
11. Різне:
– про призначення іменних стипендій Президента України та Верховної Ради України на 2019-2020 навчальний рік;
– про подання матеріалів інформаційного довідника «Картотека передового педагогічного досвіду викладачів ЗВО І-ІІ р.а. області»;
– про подання матеріалів до інформаційного довідника «Викладач року»;
– про подання матеріалів до інформаційного довідника «Кращий студент року»;
– про подання пропозицій до нагородження грамотами Ради директорів педагогічних працівників за підсумками 2018-2019 навчального року;
– про подання пропозицій до планування роботи Ради директорів на 2019-2020 навчальний рік.