Великоднє вітання директора ХПК НУ «Львівська політехніка»

НовиниКоментарі Вимкнено до Великоднє вітання директора ХПК НУ «Львівська політехніка»

Шановні політехніки!!!

Щиро вітаю вас із Великоднем!
Чудо Христового Воскресіння об’єднує усіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, усій українській нації.
Бажаю вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає вас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя – кращого, добрішого. Здоров’я вам, сил і наснаги для успішного завершення всіх добрих справ, хай у ваших родинах панують мир, любов, взаєморозуміння і добро!
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!