СТУДЕНТИ ЕКОНОМІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ ПОБУВАЛИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ

НовиниКоментарі Вимкнено до СТУДЕНТИ ЕКОНОМІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ ПОБУВАЛИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ

18 квітня 2019 р. студенти-випускники спеціальностей «Менеджмент» та «Економіка» Хмельницького політехнічного коледжу відвідали Національний університет «Львівська політехніка» та Навчально-науковий інститут економіки і менеджменту. Захід відбувся в межах спільної профорієнтаційної роботи Коледжу, Навчально-консультаційного центру Львівської політехніки у м. Хмельницький і кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності.

На кафедрі зовнішньоекономічної та митної діяльності студенти мали змогу ознайомитись із історією і сьогоденням Львівської політехніки, із особливостями навчання в Інституті економіки і менеджменту, а також взяти участь у цікавому квесті, присвяченому знанню фільмів, персонажів кінофільмів, історичних подій та географії України і проведеному керівником кампанії «Культурне місто» Миколою Крупеєм (Микола Крупей). Опісля усі разом вирушили в головний корпус Університету, де для студентів було проведено екскурсію.

Висловлюємо подяку директору Хмельницького політехнічного коледжу Вадиму Овчаруку, керівнику НКЦ Національного університету «Львівська політехніка» у м. Хмельницький Ользі Бодарецькій (Ольга Бодарецкая), провідному фахівцю Коледжу з профорієнтації Валерію Алєксєєнку (Valera Alexeenko) та фахівцю НКЦ Ірині Овчарук за організування і проведення заходу, а також за супровід студентів.

57221359_1410345175771998_147305820495806464_n

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж