Увага! Увага! Увага!!! Сенсаційна новина!

НовиниКоментарі Вимкнено до Увага! Увага! Увага!!! Сенсаційна новина!

Хмельницький політехнічний коледж у складі Національного університету «Львівська політехніка»!

23 березня 2015 року наказом №339 Міністерства освіти і науки України ХПК приєднано до Національного університету «Львівська політехніка». Цей статус надасть студентам коледжу багато нових можливостей. Та й власні здобутки студентського та викладацького колективу коледжу дають можливість стверджувати, що ми гідно представлятимемо Подільський регіон у складі університету. Ось деякі з них:

• коледж успішно пройшов акредитацію семи спеціальностей;
  • упродовж останніх десяти років у рейтингу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Хмельницької області коледж посідає перше місце в олімпіадах із загальноосвітніх дисциплін;
  • студенти коледжу щороку стають призерами та переможцями Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки, обласних та фінальних етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів ВНЗ І- ІІ рівнів акредитації;
  • студенти коледжу є постійними учасниками та переможцями міських та обласних конкурсів, фестивалів художньої самодіяльності: «Свіжий вітер», «Арт-місто ХХІ століття», «Червона калина» та ін..
  • колектив фізичної культури у 2014 році став переможцем обласного огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту. Студенти стають чемпіонами міста, області, України і навіть світу з окремих видів спорту. І це
    ще далеко не все…

Ми переконані, що наші здобутки будуть множитися і у складі Національного університету «Львівська політехніка».