НовиниКоментарі Вимкнено до Викладачі англійської мови пройшли підвищення кваліфікації у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

Гасло хмельницьких політехінків «DOCENDO DISCIMUS», що в перекладі означає навчаючи, навчаємось, – стверджує: педагогічний колектив ХПК постійно працює над своїм фаховим самовдосконаленням, новими методами та технологіями навчання студентів, які дозволяють майбутнім фахівцям бути конкурентоспроможними на ринку праці. Більшість викладачів розуміє: навчання впродовж життя — складова професійного добробуту. На папері, за стандартами старих часів, на підвищення кваліфікації педагог має витрачати 36 хвилин на тиждень. Але в середньому він витрачає 14 годин щотижня (за дослідженням EdCamp, в якому взяли участь 8,5 тисяч учителів). І хоче мати свободу вибору, де і чого навчатися, робити це постійно, а не формально-примусово, раз на п’ять років. Постійно підвищують свої професійні здібності і викладачі англійської мови Хмельницького політехнічного коледжу НУ”Львівська політехніка”. 27 березня Микитюк О.В., Хібліна К.І. та Гадзира Л.М. взяли участь у практичному семінарі від Cambridge University Press та офіційного дистриб’ютора видавництва компанії Лінгвіст на тему “Quick Guide to Primary Life Skills”, “Boost Your Listening for ZNO”, що відбувся у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Особливості складання ЗНО з іноземної мови спонукає до застосування особливих технік та прийомів підготовки у розділі “Listening”, який є новим у тестуванні та який так лякає теперішніх абітурієнтів. Щоб цей етап був осяжним для розуміння і успішного подолання нашими студентами, викладачі готові ділитися новими напрацюваннями.