ПІДТРИМАЄМО ПЕТИЦІЮ ПРОТИ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ НАРКОТИКІВ В УКРАЇНІ

НовиниКоментарі Вимкнено до ПІДТРИМАЄМО ПЕТИЦІЮ ПРОТИ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ НАРКОТИКІВ В УКРАЇНІ

Чи сядете ви в таксі, водій якого перед тим вживав канабіс? Чи довірите ви виховання своїх дітей людям, що палять марихуану? Чи хочете ви жити в країні, де легалізовані наркотики? Такі питання поставили перед студактивом Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» директор навчального закладу Вадим Овчарук і наш випускник, що бере активну участь у житті коледжу, бізнесмен та громадський діяч Віктор Вікарчук. Якщо ні, то сьогодні просто необхідно про це голосно заявити, тому що саме зараз є нова спроба легалізації легких наркотиків – на сайті Верховної Раді вже зареєстрована електронна петиція, автори якої закликають народних депутатів де-факто легалізувати канабіс в Україні. Вони використовують аргумент, що це потрібно з лікувальною метою, хоч це є звичайною маніпуляцією, адже для хворих сьогодні існують легальні механізми отримання наркотичних засобів за лікарськими рецептами.
Віктор Євгенович – батько трьох дітей та людина, що пропагує здоровий спосіб життя, вважає, що ми не маємо права сьогодні мовчати. Тому він подав зустрічну петицію, у якій закликає депутатів не допустити легалізації вільного обігу наркотиків в Україні. Якщо кожен, хто дотримується такої ж думки, проголосує за петицію та поговорить про це зі своїми рідними та друзями, ми зможемо відвести від нас цю біду.
ПІДТРИМАЄМО ПЕТИЦІЮ ПРОТИ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ НАРКОТИКІВ В УКРАЇНІ