Керівництво коледжу

Овчарук Вадим Володимирович

Овчарук Вадим Володимирович
директор коледжу

Працює в коледжі з 2014 року

Доктор економічних наук, доцент, директор Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Член Ради Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

Засновник та голова громадської організації «Рада директорів – Асоціація працівників коледжів та інших навчальних закладів».

Засновник “Спілки випускників SSAP”.

Член Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області.

Голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області.

Здобув дві вищі освіти:

  • 1998 рік – Державний університет “Львівська політехніка” за спеціальністю “Електричні системи і мережі”;
  • 2002 рік – Національний університет “Львівська політехніка” за спеціальністю “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”.

Працював на посаді завідувача Хмельницького навчально-консультаційного центру Національного університету “Львівська політехніка” з часу його створення.

Закінчив аспірантуру Інституту регіональних досліджень НАН України та захистив дисертацію кандидата економічних наук із спеціальності “Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка”.

Опубліковано 39 наукових праць, методичних вказівок, монографію та підручник-практикум.

Пижов Дмитро Олександрович

Пижов Дмитро Олександрович
заступник директора з навчальної роботи

Працює в коледжі з 2008 року.

Викладач першої категорії. Здобув кваліфікацію інженер–механік завершивши навчання у НУ “Львівська політехніка” у 2012р. Нагороджений грамотою Національного університету “Львівська політехніка” в 2015 році.

Громик Микола Григорович

Громик Микола Григорович
заступник директора з виробничого навчання

Працює в коледжі з 1983 року

В 2000 році закінчив Технологічний університет «Поділля», здобувши кваліфікацію інженер-механік.  Спочатку обіймав посаду інженера ЕОМ, з 1985 по 1987 рік – майстра виробничого навчання, з 1987 по 2002 рік – завідуючий навчально-виробничими майстернями, з 2002 року – заступник директора. Нагороджений грамотою Міністерства освіти та науки України, знаком «Відмінника освіти України».

 

Стецюк Дмитро Володимирович

Стецюк Дмитро Володимирович
заступник директора з адміністративно - господарської роботи

Працює в коледжі з 2016 року

У 2006 році закінчив Хмельницький Національний університет за спеціальністю “Облік і аудит”.

Багас Людмила Миколаївна

Багас Людмила Миколаївна
заступник директора з виховної роботи

Працює в коледжі з 1995 року

Викладач вищої категорії, викладач-методист. У 1991 році закінчила з відзнакою Кам’янець-Подільський державний педінститут за спеціальністю вчитель історіїї, суспільствознавства та права. Автор 12 наукових статей, посібника, методичних вказівок. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

 

Сівко Антон Францович

Сівко Антон Францович
завідувач відділення комп'ютерної інженерії

В коледжі працював з 1974р по 1981р. і з 1995р. по теперішній час

Відмінник освіти України, викладач вищої  категорії, старший викладач, викладач-методист. Працював інженером-конструктором, начальником конструкторського бюро, головним конструктором заводу «Електронмаш». Нагороджений подякою Міністерства освіти та науки України та подякою Національного університету “Львівська політехніка”.

Пірог Леонід Володимирович

Пірог Леонід Володимирович
завідувач відділення автомобільного транспорту

Працює в коледжі з 1998 року

У 1997 році закінчив Українську державну академію водного господарства  за спеціальністю „Автомобілі та автомобільне господарство”, отримав кваліфікацію  інженер-механік. Спеціаліст вищої категорії, займає посаду завідувача відділення з 2016 року.

Матвєєв Олексій Васильович

Матвєєв Олексій Васильович
завідувач відділення інженерної механіки

Працює в коледжі з 2003 року

У 2004 році закінчив Хмельницький національний державний університет та здобув кваліфікацію інженер-механік. Спеціаліст вищої категорії.

Шулякова Оксана Василівна

Шулякова Оксана Василівна
завідувач відділення економіки та менеджменту

Працює в коледжі з 2000 року

У 2003 році закінчила із відзнакою Хмельницький технологічний університет «Поділля» та отримала кваліфікацію менеджер-економіст. Нагороджена Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації у 2009 році.

Соломко Людмила Андріївна

Соломко Людмила Андріївна
завідувач відділення програмної інженерії

Працює в коледжі з 2000 року

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. У 1995 році закінчила з відзнакою Вінницький політехнічний університет за спеціальністю Програмування для ЕОТ та АС та отримала кваліфікацію інженер-програміст. Нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України у 2021 році.

Данилюк Анатолій Миколайович

Данилюк Анатолій Миколайович
завідувач відділення заочного навчання

Працює в коледжі на займаній посаді з 2011 року

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладач–методист. З 1993 по 2005 рр. –  викладач математики у вищому професійному училищі № 25 м. Хмельницького. Переможець обласного конкурсу «Педагог  2003 року». 2005 – 2008 рр. – провідний, а з 2007 року головний спеціаліст з питань вищої освіти у відділі професійно-технічних та вищих навчальних закладів управління освіти і науки  Хмельницької облдержадміністрації.З 2008 – 2011 рр. – директор фінансово-економічного коледжу Хмельницького економічного університету.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж