Розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників

ВступникамКоментарі Вимкнено до Розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників
Сьогодні, 1 липня 2021 року, розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників для здобуття вищої освіти.
Для реєстрації кабінету вступника потрібно перейти на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua/. Перед початком реєстрації слід обов’язково ознайомитися з матеріалами на сторінці сайту «Інформація для вступника».
Далі для успішної реєстрації необхідно заповнити у формі всі поля достовірними даними. Для реєстрації bit.ly/361FRlI потрібно вказати електронну пошту, яка дозволена в Україні, та ретельно перевірити правильність її написання. Після реєстрації на цю адресу надійде лист для активації доступу до системи. Вказана адреса буде логіном для входу до електронного кабінету в подальшому.
Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника.
Докладніше: bit.ly/3h9d7O5