ВступникамКоментарі Вимкнено до Перелік документів, які потрібні для подачі документів у коледж після рекомендації на зарахування

2023 році подача документів здійснюється через електронний кабінет, який можна зареєструвати з 23 червня 2023 на сайті vstup.edbo.gov.ua.

Не зважаючи на електронну подачу документів вступники повинні мати наступні документи:

• свідоцтво та додаток про здобуття базової середньої освіти;
  • id-картка та довідкa про місце реєстрації;
  • ІПН(індивідуальний податковий номер, якщо його немає на id-картці);
  • 4 фотокартки розміром 3х4(для подачі однієї заяви);

*інші документи, що підтверджують пільгу за її наявності

Також потрібно при подачі заяви подавати мотиваційний лист (викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну спеціальність закладу освіти та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони, до якого у разі необхідності вступником може бути додано копії матеріалів, що підтверджують викладену в листі інформацію.)

Вступники 2006 року народження і старше мають обов’язково подати приписне свідоцтво(приписка до військової частини) або військовий квиток(тимчасове посвідчення)

Інформація стосовно спеціальних умов вступу – Спеціальні умови вступу